Barwny minimalizm

Minimalistyczny i stonowany układ kompozycyjny. Elegancki i praktyczny w użytkowaniu. Jako kontrapunkt bogactwo barw roślin kwitnących naprzemiennie. Cudowna równowaga wprowadzająca naturalny balans w życiu mieszkańców tego uroczego domu.

Widok na ogród z tarasu letniego. Ściana zieleni stanowi żywe podwyższenie ogrodzenia oraz zamyka widok na otoczenie.

Element dekoracyjny ogrodu: nowoczesna kaskada wodna. Szum wody uspokaja i tworzy akustyczną barierę względem świata zewnętrznego.

Aranżacja tarasu: soliter – klon palmowy łamiący surową ścianę budynku, eleganckie donice i funkcjonalny zestaw wypoczynkowy.

Ekran roślinny: formowane korony buków, barwna kompozycja krzewów kwitnących naprzemiennie. Urozmaicona nawierzchnia.

Minimalistyczny układ kompozycji: architektura i roślinność. Eleganckie, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu płyty z płomieniowanego granitu.

Bogactwo barw oraz faktur roślinnych stanowi kontrapunkt dla stonowanej kompozycji układu przestrzennego.

Ekran roślinny u dołu formuje kolorowy kołnierz wokół posesji. Urzekająca feeria eleganckich barw dopełnia strukturę przestrzenną ogrodu.

Nie wszystkie krzewy posiadają kolorowe kwiaty – dla równowagi wprowadzono eleganckie krzewy z białym kwiatostanem, który koresponduje ze strukturą architektoniczną.

Porozmawiajmy

+48 501 051 384

INFO@SKWER.PL

ALEJA JANA PAWŁA II 28/6, SZCZECIN

Zbudujmy wspólnie ogród Waszych marzeń

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią posłuchamy o Waszych ogrodach i pomożemy Wam w ich założeniu lub pielęgnacji. To nasza pasja!